אחרי יום קשה עבור מהמרי הווינר שכלל את ההפתעה הרוסית והתיקו (בסיום 90 הדקות) בין קרואטיה לדנמרק, הגיעו אתמול (שני) משחקי שמינית הגמר בין ברזיל למקסיקו ובין בלגיה ליפן, שהסתיימו בתוצאות צפויות יותר, אם אפשר לומר זאת גם על הדרמה במשחק המאוחר. 

במשחק המוקדם, בין ברזיל למקסיקו, התפלגות ההימורים נטתה לטובת ניצחון ברזילאי, אבל ממש לא באופן מובהק - 58 אחוזים מהמהמרים העניקו את הניצחון לניימאר וחבריו, ביחס זכייה של פי 1.5, 24 אחוזים מהם הלכו על תוצאת תיקו בתום 90 הדקות ו-17 אחוזים האמינו שהירוקים יפתיעו את הסלסאו. אגב, היו גם 355 ברי מזל שהלכו על תוצאה מדויקת, ניצחון 0:2 לברזיל בתום 90 הדקות, והם שלשלו לכיסם פרס נאה ביחס זכייה של פי 5.

שחקני ברזיל חוגגים (רויטרס)

במשחק המאוחר יותר, בין בלגיה ליפן, ההתפלגות הייתה מובהקת יותר למרות שהפייבוריטית בלגיה התקשתה בהרבה לעומת מי שתפגוש אותה ברבע הגמר - 74 אחוזים האמינו בניצחון של הבלגים (ביחס של פי 1.3), 15 אחוזים הלכו על תיקו בתום 90 הדקות, ביחס של פי 4.9 ועד הדקה ה-94 גם היו בטוחים שיזכו, ו- 11 אחוזים בלבד הלכו על ניצחון של הסמוראים מיפן ביחס של פי 7.2. כאמור, ברגע האחרון הגיע המחליף נאסר צ’אדלי שעשה את העבודה עבור הרוב המכריע של המהמרים

הימורים מעניינים נוספים סביב המשחק בין בלגיה ליפן היו סביב התוצאה המדויקת. 625 איש הימרו על 2:3 לטובת הבלגים, ואלה שלשלו לכיסם סכום זכייה ביחס של פי 23. 68 אחוזים לא הופתעו כלל ממספר השערים הרב שנכבש במשחק, והימרו כי הוא יסתיים עם יותר מארבעה שערים ברשת בתום 90 הדקות. אלה שלשלו לכיסם פרס ביחס זכייה של פי 2.3.

שחקני בלגיה חוגגים (רויטרס)