נבחרת אנגליה העפילה אמש לרבע גמר המונדיאל לראשונה מאז 2006 עם ניצחון בדו קרב פנדלים על קולומביה. על פי נתוני הווינר שמתפרסמים היום (רביעי), 45% הימרו על ניצחון אנגלי ביחס פי 2, 29% הלכו על תיקו ביחס פי 3.1, ורק 26% על קולומביה. למעשה, הגול בתוספת הזמן של קולומביה אכזב 45% מהמהמרים.

בגזרת ההימור על מי תעלה לשלב הבא, הישראלים הלכו בגדול על אנגליה, למרות תדמיתה כ”לוזרית” והעבר הבעייתי בקרבות פנדלים - 67% מהמהמרים האמינו שאנגליה תעלה לרבע הגמר ביחס של פי 1.4, ובקולומביה רק 33%, בטח לאור הפציעה של חאמס רודריגס. 18 ברי מזל הצליחו לנחש שהארי קיין יבקיע ראשון יחד עם התוצאה המדויקת 1:1 ביחס של פי 10.

המשחק בין אנגליה לקולומביה היה גם המשחק שהכניס הכי הרבה כסף בשלב שמינית הגמר – 9 מיליון ₪. המשחק השני מבחינת הכנסות היה ה-1:1 בין קרואטיה לדנמרק - 8.1 מיליון ₪, והוא גם המשחק שעלה למהמר הישראלי הכי הרבה כסף - 72% מההימורים על המשחק היו על ניצחון קרואטי. המשחק השלישי בגובהו מבחינת הכנסות היה אורוגוואי – פורטוגל (1:2 לאורוגוואי) עם 7.2 מיליון ₪. ארגנטינה עדיין נשארה כנבחרת שהקהל הישראלי הכי אוהב להמר עליה עם קרוב ל-21 מיליון ש”ח מהכנסות, כשמאחוריה עומדות המארחת רוסיה וברזיל.

במשחק בין שבדיה לשווייץ, החבורה הסקנדינבית ניצחה 0:1 ותהיה בשמונה האחרונות של הגביע העולמי לראשונה מאז 1994. מהמרי הווינר הלכו על חלוקה מאוזנת עם 33% לניצחון שבדי ביחס של 2.9, 36% תיקו ו-31% לניצחון שווייצרי. מנחש אחד מאושר הימר על כך שהמבקיע הראשון יהיה אמיל פורסברג משבדיה, יחד עם התוצאה המדויקת, וזכה בפרס ביחס של פי 20!

תמונת מצב עדכנית של טבלת ההימורים לזוכה במונדיאל: ברזיל עדיין מובילה ביחס של פי 3. אחריה צרפת ביחס של פי 3.7, ובלגיה ביחס של פי 5.8. נבחרת קרואטיה מסתמנת כ"סוס השחור" של הטורניר, עם יחס זכייה של פי 6, כשלפני המונדיאל זכתה ליחס פי 24. גם אורוגוואי, שזוכה היום ליחס זכייה של פי 8, קיבלה יחס של פי 20 בלבד בתחילת האליפות.

גם תמונת מלך השערים הולכת ומתבהרת, בוודאי לאחר הדחתם של כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי. הארי קיין הוא המועמד המוביל ביחס של פי 1.2 (התחיל ביחס של פי 13), אחריו רומלו לוקאקו ביחס של פי 3.5, קיליאן אמבפה ביחס של פי 5 (התחיל עם יחס של פי 30) וניימאר שהתדרדר ליחס של פי 10.