לואיס אנריקה, שיתחיל פרק חדש בקריירת האימון שלו על הקווים של נבחרת ספרד, שבר הערב (רביעי) שתיקה לראשונה מאז מונה לתפקיד על הקווים בשורות לה רוחה, במסגרת ראיון שקיים עבור תוכנית ספורט בטלוויזיה המקומית.

אנריקה, שבמהלך העונה האחרונה לקח על עצמו שנת חופש לאחר שסיים את דרכו בברצלונה, דיבר על האתגר שיעמוד בפניו, הביקורות איתן הוא עלול להתמודד וגם על הטענות כי הוא קר מאוד כלפי התקשורת.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חבל: החגיגות בצרפת הפכו לאלימות במיוחד

“ביקורות? כשאתה מאמן את נבחרת ספרד זה בהחלט דבר שאתה צפוי להתמודד איתו. אני לא אשתנה ואתייחס לתקשורת בצורה שאחשוב שתהיה ראויה. אני בן 48 ואני לא מתכוון לשנות את ההתנהלות שלי מול העיתונאים פתאום”, הוסיף חלוץ העבר ומי שהוביל את ברצלונה לטרבל ב-2014/2015 כמאמן.

בנוסף למסר לתקשורת, המאמן החדש ענה גם למקטרגים שטוענים כי יעדיף לא לזמן שחקני ריאל מדריד בשל היריבות שחווה מול הבלאנקוס כמאמן ושחקן ברצלונה: “המסר שלי לכל מי שטוען כך הוא שאני אוהב אותו מאוד ואני הולך לתת את כל כולי לנבחרת”.

לואיס אנריקה (La Liga)

התשוקה לאמן את הנבחרת: “אני לא יודע אם זו הגשמת חלום אבל אין ספק שאני מאוד נרגש. כשחקן התמזל מזלי לשחק בנבחרת ושם חוויתי גם שמחה וגם סבל. אני שמח ומלא מוטיבציה”.