אחרי שראתה את יריבתה הגדולה ברצלונה עושה מסע רכש מרשים ומחתימה את מלקום, ארתור, קלמנט לנגלה וגולת הכותרת – ארתורו וידאל, ריאל מדריד העלתה גם היא הילוך הקיץ ועל פי דיווחים בתקשורת הספרדית, הגיעה לסיכום עם קשרה של באיירן מינכן ואקס ברצלונה טיאגו אלקנטרה. 

על פי ההשערות, טיאגו, שמחזיק בחוזה במועדון הפאר הגרמני עד 2021, יוכל לעבור לבלאנקוס תמורת סכום המוערך בכ-50 מיליון יורו. אם אכן יעבור לבירת ספרד, טיאגו בן ה-27, שגדל דווקא בשורות ברצלונה, היריבה הגדולה של הבלאנקוס, יתאחד עם מאמנה החדש של ריאל מדריד ז’ולן לופטגי, עמו זכה ביחד עם נבחרת ספרד הצעירה ביורו עד גיל 21 שנערך בישראל ב-2013, במסגרתו כבש שלושער אדיר בגמר. 

ז'ולן לופטגי עם פלורנטינו פרס וחולצת ריאל מדריד (רויטרס)ז'ולן לופטגי עם פלורנטינו פרס וחולצת ריאל מדריד (רויטרס)

אם אכן יצטרך לקבוצה שנפרדה הקיץ מכוכבה הגדול כריסטיאנו רונאלדו, טיאגו יצטרף כרכש השביעי של הבלאנקוס הקיץ אחרי טיבו קורטואה שהגיע מצ’לסי תמורת 40 מיליון יורו, ויניסיוס שהצטרף מפלמנגו תמורת 45 מיליון, אלברו אודריוסולה שהגיע מסוסיאדד תמורת 30 מיליון, אנדריי לונין שהגיע מזוריה האוקראינית, עומאר מסקארל שהצטרף מפרנקפורט ולוקאס טורו שהצטרף מאוסאסונה.

טיבו קורטואה מוצג בריאל מדריד (טוויטר)טיבו קורטואה מוצג בריאל מדריד (טוויטר)

בתוך כך, בהתייחס לטיבו קורטואה שהגיע מצ’לסי האנגלית תמורת 40 מיליון יורו, שהוצג אמש בשורות הבלאנקוס, השוער הבלגי ספג שלל ביקורות ברשתות החברתיות, בעיקר מצד אוהדי קבוצתו לשעבר והיריבה העירונית החדשה, אתלטיקו מדריד, זאת לאחר שבחר לנשק את הסמל של ריאל במהלך הצגתו בקבוצה, כאשר גם אוהדי צ’לסי לא חסכו ממנו ביקורת.

טיבו קורטואה במדי אתלטיקו מדריד (רויטרס)טיבו קורטואה במדי אתלטיקו מדריד (רויטרס)

רוצים להגשים חלום ולטוס למשחק בליגה הספרדית? לחצו כאן לחבילות הספורט של ONE TRAVEL >>