המעבר של כריסטיאנו רונאלדו היום (שלישי) ליובנטוס הוא עוד נדבך בסדרה של החלטות שקיבל בצורה נכונה ומשלבות רצון מצד אחד לאתגר חדש אל מול השחיקה הגוברת ומיצוי מקסימלי בריאל מדריד ובחירת קבוצה גדולה כיובנטוס שהיא אהבת ילדותו שנמצאת בדרך הבטוחה בחזרה לטופ העולמי.

למרות גילו, רונאלדו עדיין מרגיש שכוחו במותניו והוא יכול למשוך מועדון ענק כדוגמאת יובה, שזקוקה למנהיג ושחקן מאני טיים אמיתי. לעומת זאת, ריאל שמכוונת כל עונה לזכייה בליגת אלופות ויש לה מאבקים שוחקים וסיזיפיים בכל שנה מחדש מול ברצלונה מבחינה קבוצתית וכמובן התחרות האישית מול מסי, הצליחה למשוך את שניהם לקצה גבול היכולת.

כריסטיאנו רונאלדו ואלגרי (טוויטר)

רונאלדו גם מבין שהעולם שייך לצעירים והוא התבטא כך פעמיים בחודש האחרון. הוא יודע שריאל היא מפעל לצירוף השחקנים הטובים בעולם והכוכב לא רצה לשמש כינור שני, לכן ההחלטה שקיבל היא נכונה גם מבחינת התזמון וגם מבחינה מקצועית. מעבר לכך, CR7 בחור תחרותי בדמו ובנפשו ירצה להיכתב בספרי ההיסטוריה של יובנטוס, הוא לא יחמיץ את ההזדמנות הזאת.

יהיה מעניין לראות איך תהיה ההשתלבות של הכוכב עם שחקנים חדשים שיצטרכו להתאים את עצמם אליו ולא להיפך. רונאלדו כבר נרשם בספרי ההיסטוריה של הבלאנקוס, הוא יעשה הכול להיות רשום גם בספרי ההיסטוריה של יובנטוס.

חבילות לליגה הטובה בעולם. לחיצה אחת ועוד רגע אתם שם