זה היה באוויר הרבה זמן ועכשיו זה רשמי: ל-ONE נודע היום (רביעי) כי פילדלפיה הגישה פנייה רשמית לאיגוד הכדורסל בבקשה לשחרר את הפורוורד האוסטרלי של מכבי תל אביב, ג'ונה בולדן, כדי שיחבור לסיקסרס בליגת הקיץ בלאס וגאס. 

כזכור, בולדן חתם אשתקד בשורות הצהובים עד 2019 במתכונת של עונה-פלוס-עונה תמורת 700,000 דולרים, כאשר סכום סעיף היציאה הינו 675,000 דולרים, שהסיקסרס יעבירו לצהובים.

בולדן. (איציק בלניצקי)

תחילה בולדן לא נרשם לסגל של פילי לליגת הקיץ של ה-NBA, אולם אחרי שכשלו להשיג את לברון ג'יימס והנחיתו את ווילסון צ'נדלר בטרייד מדנבר, פילדלפיה ונציגיו של האוסטרלי-אמריקאי הגיעו להבנות על תנאים והוא יצטרף לסיקסרס החל מיום שישי הקרוב.

בזירה המקומית בולדן איבד את מקומו ברוטציה במאני טיים לדשון תומאס ולא נכנס לסגל בגמר גביע המדינה מול הפועל חולון, כמו גם בישורת האחרונה בסדרת הפלייאוף נגד עירוני נס ציונה וישב על אזרחי במשחק האליפות מול חולוניה.

מלכתחילה נבן ספאחיה ועוזריו האמינו כי מוטב לצהובים לחזק את מצבת הפאוור-פורוורד לעונת 2018/19 והחתימו על חשבונו את האמריקאי-איטלקי אנג'לו קוליארו מבאנביט תמורת 400,000 דולרים, עם אופציית הארכה לעונת 2019/20, כפי שנחשף ב-ONE.