קבוצות ה-NBA ממשיכות במירוץ החימוש לקראת העונה הבאה. אחרי שעסקאות ענק כמו דמרכוס קאזנס לגולדן סטייט ולברון ג’יימס ללוס אנג’לס לייקרס כבר נסגרו, שחקנים נוספים ממשיכים למצוא בתים חדשים, אבל יש כאלו שגם לא יודעים פניהם לאן.

# מרכוס סמארט זועם על דני איינג’ וראשי בוסטון. הסיבה נעוצה בכך שמאז הסתיימה העונה החולפת, הסלטיקס טרם פנו לגארד עם הצעה לחוזה חדש והוא מרגיש שמסמנים לו את הדרך החוצה מהמועדון.

דני איינג' (מערכת ONE)

# דווייט באייקס שוחרר מדטרויט פיסטונס והוא שחקן חופשי ללא הגבלות, ביכולתו לחתום בכל קבוצה שתרצה בו. ב-29 משחקים בעונה שעברה רשם הגארד ממוצעים של 7.4 נקודות ו-2 אסיסטים למשחק.

# הפורוורד לוק אמבה אמוטה עדיין שחקן חופשי והוא ממתין להצעות מקבוצות ה-NBA, יחד עם זאת, הוא שלח רמזים לסוכניו ולראשי יוסטון כי הוא מעוניין לשוב לרוקטס גם בעונה הבאה.

קלינט קאפלה (מערכת ONE)

# בתוך כך, יוסטון שיחררה מהסגל שלה את ארון ג’קסון. מי שעדיין אין סיכום עימו לקראת העונה הבאה הוא הסנטר הצעיר והמוכשר קלינט קפלה, כאשר הפגישה האחרונה בין הצדדים לא הייתה חיובית במיוחד והשחקן לא מוכן להמשיך עם החוזה הקיים שלו בגובה 4.7 מיליון דולר בעונה הבאה, שבסיומה יהיה שחקן חופשי והוא מצפה לשדרוג.