חלון ההעברות ב-NBA, שנפתח לפני כשבוע, ממשיך לספק חוזים חדשים ומעברים מעניינים. אחרי פתיחת החלון הסוערת, בשיאה עבר לברון ג’יימס ללוס אנג’לס לייקרס, שאר הקבוצות ממשיכות להתחמש לקראת העונה המסקרנת שצפויה לנו. אחת מהקבוצות האלו, פיניקס סאנס, עשתה צעד משמעותי מאוד כשהחתימה את הגארד הנהדר שלה דווין בוקר על חוזה מקסימום חדש ל-5 שנים בשווי של 158 מיליון דולר. 

בינתיים טרייד נוסף נרשם כאשר לפי אדריאן ווז'נרובסקי מ-ESPN שארלוט הורנטס, שיקגו בולס ואורלנדו מג’יק צפויות לבצע טרייד משולש שישלח את טימופיי מוזגוב וג’ריאן גראנט לאורלנדו, ביסמאק ביומבו יגיע להורנטס וג’וליאן סטון יעבור לבולס. 

בתוך כך, לאחר הגעתו של דמרקוס קאזינס, סנטר גולדן סטייט ווריירס זאזה פאצ’וליה החליט לצאת לדרך חדשה וסיכם לעונה בדטרויט פיסטונס, כאשר הצדדים סיכמו על חוזה של 2.4 מיליון דולר לעונה. בנוסף, שיקגו השוותה את הצעתה של סקרמנטו על סך 80 מיליון דולר לארבע שנים לזאק לאבין והגארד יישאר באילנוי.

זאזא פאצ'וליה (רויטרס)

שחקן נוסף שמצא לעצמו בית חדש, הוא ברוק לופז. הסנטר בן ה-30 ששיחק בעונה האחרונה בלוס אנג’לס לייקרס, מצטרף למילווקי בחוזה לעונה אחת ויתאחד עם אחד הכישרונות הגדולים בליגה, יאניס אנטטוקומפו.