ג'ונה בולדן מאכזב את ראשי פילדלפיה. פורוורד מכבי תל אביב לא הציג עד כה יכולת מרשימה בליגת הקיץ בלאס וגאס ואנשי הסיקסרס טרם הגישו לו חוזה ומעכבים את סגירת סעיף היציאה מול הצהובים עבור שחרורו. 

גורמים סיפרו ל-ONE בווגאס כי בכל מקרה, גם אם פילדלפיה תוותר על האוסטרלי-אמריקאי בעונה הקרובה, נבן ספאחיה והצוות המקצועי לא מעוניינים להחזירו לקבוצה, וזאת למרות שלמכבי האופציה עליו תמורת 400,000 דולרים. הצהובים מעדיפים לקבל עליו את דמי היציאה המוערכים בכ-675,000 דולרים כאשר הם כבר החתימו את אנג'לו קוליארו בעמדת הפאוור פורוורד. 

כזכור, פילי ביקשה מה-NBA להשיג את מכתב השחרור הבינלאומי מאיגוד הכדורסל במטרה לאפשר לפורוורד לשחק בליגת הקיץ. קולנג'לו, שבחר בו בדראפט 2017 והגיע לישראל לצפות בו במשחקים נגד הפועל חולון ועירוני נהריה, התפוטר בעקבות שערוריית הטוויטר שנחשפה לאחרונה. 

ג'ונה בולדן (איציק בלניצקי)

בולדן הציג הלילה יכולת לא רעה כאשר נבן ספאחיה, אבי אבן וטים פנינג צפו בהתמודדות מהיציע, עם 10 נקודות ו-9 ריבאונדים ב-20 דקות ב-87:75 לוושינגטון, אבל יש לו עוד הרבה עבודה לפני שירוויח חוזה כשאת הרבע המכריע הוא העביר על הספסל. "מהרגע שנבחרתי בדראפט, המטרה שלי ושל בראיין קולנג'לו (ה-GM לשעבר, ד.פ.) היה להביא אותי ל-NBA העונה. מכבי הייתה תחנה לעונה החולפת וזהו. מבחינתי התוכניות לא השתנו. מכבי ופילי צריכים לסגור את סעיף היציאה ביניהם", בולדן סיפר בלאס וגאס.

לפילדלפיה 15 שחקנים בסגל ואנשי התקשורת שמסקרים את הקבוצה מספרים שבולדן אומנם שומר לא רע, אבל התקפית הוא לא הראה יציבות או שיפור ביכולתו וטרם שכנע שמגיע לו להיות בקבוצה (בינתיים). כמו כן, אופציה שעלתה מאחורי הקלעים היא להחתים אותו על חוזה דו כיווני משולב עם קבוצת הפיתוח מדלאוור, אבל לא ברור האם הפורוורד יענה בחיוב לאפשרות כזאת.