רגע לפני שסבב הסטריטבול של ישראל מגיע לפתח תקווה, זה הזמן לסכם את סטריטבול כפ”ס בקליפ ווידאו מיוחד.

כזכור, הטורניר התקיים משך יומיים בהשתתפות כאלף שחקנים בו התקיימה תחרות שלשות אליה העפילו נערות כפ״ס, משחק ראווה של נציגי העיריה, וחגיגת כדורסל של בית הספר לכדורסל הפועל כפ״ס בהשתתפות מאות ילדים/ות בכיתות א’ עד ג’. במסגרת תחרות השלשות במשחק הראווה זכה במקום הראשון שאול מיטלברג.

מנהל אגף הספורט של העיר, כיבד בנוכחותו, שיחק והעניק פרסים, כאשר בטורניר חולקו פרסים כספיים בסך 8,000 ₪.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סטריטבול כפר סבא 2018

העיר הבאה לארח את הסבב היא פתח תקוה בתאריכים 13 עד ה-14 ביוני. בטורניר צפויים ליטול חלק מאות שחקנים ושחקניות מכל רחבי הארץ מגילאי קט-סל ועד בוגרים/ות.

הטורניר יתקיים בספורטק הגדול והחדיש בעיר, כאשר השנה מוקדש הטורניר לזכרה של הילה אלנקרי אגמון ז"ל, שחקנית בכירה בקבוצת הפועל פתח תקוה.

במסגרת הטורניר יחולקו פרסים כספיים בסך כולל אלפי שקלים בקטגוריות בוגרים/ות 4000 ₪, נוער (גברים ונשים 2000 ש"ח) ונערים/ות בסך 1000 ₪. הסבב שם לו לדגש השנה את נושא הנשים ולפיכך חבר לשיתוף פעולה עם אתנה, זאת במטרה להרחיב את כמות הילדות/נערות ונשים הנוטלות חלק במשחק.

הטורניר יחל לקראת השעה 16:00 וצפוי להסתיים ב 23:00, את משחקי הטורניר בשלבים הגבוהים (רבע גמר ומעלה) ישפטו שופטי איגוד הכדורסל. גם בטורניר זה תוצב מערכת מצלמות המשולבת באפליקציה ייחודית המאפשרת לשחקנים לקבל את סרטי המשחקים שלהם מתוך ספריית VOD, המערכת המופעלת ע"י חברת ,פלייסייט" אף תשדר את המשחקים מהמגרש המרכזי.

לפרטים והרשמה לחצו כאן