ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים תפתח את עונתה ה-12 ביום שישי, ה- 8.6, ורגע לפני פתיחת הליגה אנו מציגים לכם בכל שבוע קבוצה אחרת שאולי תלך העונה עד הסוף.

קבוצת "אוטו ח"י" בני יהודה הינה מהקבוצות הססגוניות של הליגה, ותמיד מצליחה להפתיע את הקהל והאוהדים הרבים. את הקבוצה ייסד אשר עזרן, מעמודי התווך של ליגת החופים ואישיות מוכרת בנוף הליגות הנמוכות. כרגע, משמש עזרן כמנכ"ל מועדון הפועל כפר שלם.

עם תקציב נמוך, אבל המון כשרון, יחסי אנוש ואמביציה, הוא מצליח מדי עונה להעמיד קבוצה ראויה שרצה קדימה. הקרחת הבוהקת שלו והמונית המדוגמת הפכו כבר לאגדה ולחלק בלתי נפרד מהליגה. 

אשר עזרן. צילום: סטראבו

זו עונתה הרביעית של הקבוצה בליגת החופים, ובעונה הקודמת נעצרה בשלב רבע הגמר ע"י האלופה מכבי "רימקס" נתניה. וגם בעונה הנוכחית זו מטרתה של הקבוצה, לשרוד בליגה ולהעפיל למשחקי רבע הגמר.

עזר כנגדו של עזרן הוא המאמן/שחקן אלירן מגול. 12 שנה בחופים כשחקן, ובשנתיים האחרונות אוחז גם בשרביט האימון. עם סגל שחקנים אנונימי ברובו ובהנהגת הוותיקים קובי כהן ועמרי כהן, מבטיח מגול להפתיע: "יש לנו סגל צעיר ומוכשר" , הוא מסביר, "אין תקציב לזרים כרגע, אבל אנחנו מכוונים הכי גבוה שאפשר. ניצחון על חולון במחזור הראשון ואנחנו על הסוס".

אלירן מגול. צילום: סטראבו

השנה נרתם לעמדת הספונסר הראשי יוסי חזן, מנהל חברת אוטו ח"י מרחוב גולומב 55 ת"א (קנייה, השכרה וליסינג). חזן גם הוא איש כדורגל ותיק, שהתאהב בקבוצה ונרתם לסייע.

עוד בתומכים המסחריים ניתן למצוא את "גסטרו לוי", אוהד בני יהודה ותיק ומוערך. הוא מתמחה בתחום המטבחים התעשייתיים ומטבחי גינה איכותיים. לצידו יש את א.ש. פרזול, האחים שלומי ונאור ברקול וכמובן - רשת החנויות "סטופ סלולר" עם סניפים ברחבי הארץ.

גסטרו לוי. הצטרף לתומכים המסחריים

בני יהודה תלבש השנה את מותג הביגוד החדש RUN, בבעלותו של אילן ברקוביץ'. הקבוצה זכתה לקבל סטים יעודיים שנתפרו במיוחד עבור ליגת החופים, מונעים הזעה ומשפרים ביצועים בחום. נתראה החל מה-8.6 בחוף פולג נתניה, החל משעה 13:00.