פאריס סן-ז’רמן, קבוצת המליארדים של נאסר אל ח’ליפי, זכתה בעונה החולפת בליגה הצרפתית אך תזכור את השנה שעברה בעיקר בגלל המפלה הגדולה בשמינית גמר ליגת האלופות מול אלופת אירופה ריאל מדריד. הקבוצה של תומאס טוכל תנסה ליצור בעונה הבאה התקדמות משמעותית בליגת האלופות ואולי תוכל לשאוף השראה מהתלבושת החדשה שלהם.

חברת Jordan Brand, האחראית על מותג הנעליים בין הנמכרים בעולם ה’אייר ג’ורדן’ ונגזרת של חברת נייקי התעסקה עד היום בעיקר בענף הכדורסל ובמכירת נעליי כדורסל. נייקי, שמלבישה את הקבוצה מעיר האורות כבר 25 שנה, רוצה להגדיל את השליטה בעולם הכדורגל, הספורט הפופולרי בעולם, ובכך מכניסה למשחק את חברת הבת שלה שתתחיל להלביש את הקבוצות הבכירות באירופה החל מהשנים הבאות.

חולצת השוער החדשה של פאריס (טוויטר)

הראשונה שתעשה זאת כאמור, זו אלופת צרפת, פ.ס.ז’ שבתור התחלה בשנה הבאה תציג לראווה ארבע תלבושות שונות. כל שלושת התלבושות הראשונות יהיו של נייקי והרביעית, שתהיה בצבע לבן לשחקנים ואדום לשוער, תהיה עם הלוגו של אייר ג’ורדן. כל זאת במטרה לראות כיצד קהל האוהדים יגיב לשינוי. Jordan Brand מתכננת להיכנס לתוך עולם הכדורגל בהדרגתיות. סמל החברה הוא די בעייתי למשחק הכדורגל מכיוון שרואים דמות (מייקל ג’ורדן) מטביעv כדור כדורסל. החברה הודיעה שהיא תבחן מחדש את הסמל וייתכן והוא ישונה לטובת החדירה לשוק הכדורגל.