מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לבעוט לשער של בופון? כיצד הייתם מגיבים למשחק על מגרש עם קוטיניו, הארי קיין, מוראטה ודרקסלר? מסתבר שזה אפשרי ואפילו בקלות.

על רקע השקת הבושם החדש HUGO BOSS UNITED לכבוד המונדיאל, הוקם מתחם כדורגל מרהיב ב-VR בחנות ג’יימס ריצ’רדסון נתב”ג בה אלפי משתתפים (גברים, נשים ובני נוער כאחד) כבר לקחו חלק במשחק באמצעות משקפי VR. בין השאר תוכלו לנסות לבעוט לאלוף העולם לשעבר בופון ולבעוט מהאוויר לאחר הגבהות של השחקנים הטובים בעולם.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
משחקים ב-VR עם קוטיניו והארי קיין

מדובר במתחם ייחודי בישראל ובעולם כולו כאשר הפרזנטורים המעטרים אותו מוכרים לכולנו: כוכב ברזיל וברצלונה פיליפה קוטיניו, קפטן אנגליה וכוכב טוטנהאם הארי קיין, חלוצה של צ’לסי מוראטה וגם שחקן נבחרת גרמניה ופ.ס.ז’ יוליאן דרקסלר.

כתב ONE שהגיע למקום התנסה במשחק הוירטואלי ונשאר ללא מילים, וגם שמע את מנהל המכירות וחנות ג’יימס ריצ’רדסון, אלון סיון: “מדובר בפעילות מדליקה של מציאות מדומה. זכינו להיות בין שלוש הנקודות היחידות בעולם שמתפעלות מתחם מסוג זה ואפשר לראות שכל מי שמתנסה בכך נהנה. כשמותג כזה לוקח חסות בתקופת מונדיאל כמובן שהוא מקבל בוסט רציני מאוד וזה כמובן מייצר עניין וחווייה ללקוחות שלנו.

מתחם ה-VR בחנות ג'יימס ריצ'רדסון

“בכל השנה אנחנו זוכים לראות לקוחות מכל הארצות ואנו שמחים על כך – כאשר בתקופה זו אנו מרגישים כמובן גם את התכונה של אנשים שטסים למונדיאל. אנחנו מצפים לראות פה את כולם: גברים, נשים וילדים, גם אם אוהבים כדורגל וגם אם לא – כולם מוזמנים לנסות”.