זהו, לאחר שבשבוע שעבר גילינו כי המשחק החדש בסדרת באטלפילד ייקרא Battlefield V, אתמול בערב (רביעי), קיבלנו סוף סוף את כל הפרטים על המשחק הנחשק, באירוע החשיפה הגדול ששודר בסטרים ברחבי העולם באתר הרשמי של באטלפילד.

אז בואו ונתחיל עם הפרט הכי חשוב. המשחק ייצא ב-19 לאוקטובר, והוא יגיע ל-אקס בוקס וואן, פלייסטיישן 4 ול-PC. אם תרכשו את מהדורת ה-DELUXE תוכלו לשחק בו החל מה-16 לאוקטובר. מנויי EA Acess אגב יקבלו גישה למשחק כבר ב-11 לאוקטובר.

מבחינת העלילה, באטלפילד החדש יחזור למלחמת העולם השנייה ויתמקד הפעם בסיפורים הפחות מוכרים ולאו דווקא הקרבות שכולנו מכירים דוגמאת נורמנדי. הוא יכלול מצב שייקרא Combined Arms, מצב בו תהיו בצוות של ארבעה צנחנים, כשהמשימה שלכם היא להתחמק מעבר לקווי האוייב ולבצע משימות שונות, כשהמשימות הן דינמיות, ונותנות לכם אופציית בחירה: האם לסגת מוקדם יותר, או להיכנס עמוק יותר לקווי האוייב ולקחת סיכון על מנת לקבל פרס גדול יותר. 

כל מי שיבצע הזמנה מוקדמת יקבל גישה לבטא הפתוחה ועוד הטבות נוספות ומשימות מיוחדות בתוך המשחק. EA החליטה הפעם שהמשחק לא יכיל “פרימיום פאס”, מה שאומר למעשה שכל התוכן שלאחר השחרור יהיה חינמי.