פורטנייט ו-PUBG הם אולי שניים מהמשחקים המצליחים ביותר בחודשים האחרונים, וסוחפים מיליוני משתמשים בכל העולם. Fortnite, משחק היריות שהפך אולי לאהוב ביותר, כולל על ספורטאים וסלבריטאים רבים, הצליח להשכיח מעט את PUBG שהיה הלהיט הגדול ביותר לפני יציאת פורנייט, וללא שום ספק היווה השראה למשחק.

עכשיו, ואחרי שכבר איימו לעשות זאת בעבר, המפתחת של PUBG מחליטה לקחת את הקרב נגד Epic Games, המפתחת של פורנייט, גם לבית המשפט, על בסיס טענה של הפרת זכויות יוצרים, כך על פי דיווחים ברשת.

fortnite (טוויטר)

התביעה מתבססת על המרכיב המרכזי במשחק, קונספט של 100 שחקנים המתחרים ביניהם עד לניצחונו של מי ששרד אחרון. יש לציין שהתביעה של המפתחת הקורינית הוגשה כנגד הסניף הקוריאני של פורנייט במזרח אסיה, אולי מתוך ניסיון לבלום את הכניסה של המשחק לשוק הענק שבמדינה, אך אי אפשר להתעלם מכך שמהלך כזה היה צפוי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
למה גריזמן חגג את השער עם ריקוד מוזר?

למרות הכל, קשה להאמין שמשהו יפגום בהצלחה הענקית של פורנייט, שהפך גם למשחק האהוב ביותר על כדורגלן אתלטיקו מדריד, אנטואן גריזמן. בנוסף, רק לפני כשבוע דווח כי המפתחת של המשחק הודיעה כי תערוך אליפות ראשונה בה יחולקו פרסים בסך חסר תקדים של 100 מיליון דולר.