חברת המשחקים גיימלופט (Gameloft) הכריזה על Asphalt 9: Legends, משחק חדש שיהווה המשך ל-Asphalt 8, משחק המרוצים המצליח ביותר שאי פעם יצא לסמארטפונים לטענת החברה, שגם טוענת שגם בזכות טכנולוגיה חדשה שהיא פיתחה, המשחק צפוי להציג איכויות גראפיות שטרם נראו במכשירים סלולריים. 

שהוא לטענת החברה משחק המרוצים המצליח ביותר בעולם למכשירים ניידים. בגיימלופט טוענים כי בזכות טכנולוגיה חדשה בפיתוח עצמי, יצליח Asphalt 9 לטשטש את הגבולות בין מכשירים ניידים לקונסולות ביתיות, ויציג איכויות גראפיות שטרם נראו במכשירי טלפון חכם.

https://twitter.com/AnmolMann16/status/1004657043913916418

במשחר יכלול מצב של משחק מקוון מרובה משתתפים עם מרוצים בזמן אמת, מסלולים שמחזרים מיקומים מפורסמים מהעולם ואפשרות לבצע פעלולים מדהימים. תהיה אפשרות לשליטה ישירה ברכב וגם אפשרות להשתמש במערכת ה-Touchdrive לצורך שליטה עקיפה במכונית, אפשרות שלא הייתה קיימת בעבר.

המשחק צפוי לצאת במהלך שנת 2018 למכשירים מבוססי אנדרואיד ו-iOS, ולמחשבים עם מערכת הפעלה של חלונות 10, ויוצג לראשונה בתערוכת E3 שתתקיים בשבוע הבא. “המטרה שלנו היא להדהים את הקהילה עם משחק מפוצץ ומשחקיות מהנה, וגם להכין את הקרקע לדור הבא של משחקי המרוצים”, הודיעה החברה והעלה את רף הציפיות לשמיים.