כנס ה-E3 שהתרחש בשבוע שעבר בלוס אנג’לס הביא איתו השקות והכרזות מרתקות של חברות המשחקים הגדולות, אך מי שהפתיעה הייתה דווקא Lenovo, שהודיעה של שישה מחשבים חדשים מסדרת Lenovo Legion, סדרת המחשבים שמיועדת וממותגת עבור גיימרים, ושמה דגש על נוחות ויכולת להריץ את המשחקים הכי כבדים בשוק.

החברה הסינית הציגה ארבעה מחשבים נייחים, שניים מסדרת ה-CUBE שיגיעו לשוק כבר חודש אוגוסט הקרוב ויכילו מעבדי I7 וכרטיס מסך Geforce GTX 1060. הם יגיעו על פי ההבטחה עם מערכות קירור טובות יותר מבעבר. מחירי הדגמים יחלו מ-4,200 שקל ויגיעו עד מעל 7,000 בהתאם לשדרוגים ושיפורים.

בסדרת ה-TOWER יושקו שני מחשבים שיהיו כבדים יותר מסדרת ה”’קובייה”, אך מבטיחים להיות קלים לשדרוג, כשבלנובו מבטיחים ששינוי של כרטיס מסך וזכרון יתבצע בעזרת לחצית כפתור בלבד ובלי צורך בכלים מיוחדים.מחירי המחשבים יתחילו ב-4,000 שקלים ויגיעו עד מעל 6,800 שקל.

בנוסף הוכרזו גם שני מחשבים ניידים שאמורים להיום מעוצבים וקלים, כשהם יגיעו בכמה גרסאות שונות, היקרה יותר עם כרטיס מסך Geforce GTX 1050ti, מעבד I7 כמובן מהדרו השמיני של אינטל ומסך עם רזולוציה של 1080p וקצב ריענון של 144 הרץ.