כשלושה חודשים לאחר יציאתה לשוק, גרסת המובייל של המשחק זוכה לשבחים חסרי תקדים בכל העולם. Playerunknown's Battlegrounds הוא אחד ממשחקי המחשב המצליחים ביותר בעולם, וכזכור קיבל גם מקום של כבוד בתערוכת E3 בסוף השבוע שעבר. 

אולם למי ששכח, PUBG הפך לאחרונה גם לאחד ממשחקי המובייל המצליחים והאהובים ביותר, ויש מי שמגדיל ואומר שמדובר גם במשחק שיכול להיות נקודת מפנה לתעשייה כולה.הגרסה הראשונה של PUBG Mobile שוחררה למכשירי הסמארטפונים בסין לפני כארבעה חודשים, זאת לאחר שנחלה הצלחה גדולה הן בביקורות ברשת והן בכמות ההורדות, כאשר כחודש לאחר מכן המשחק יצא גם עבור שאר העולם, וכעת הוא מתקרב כבר לאיזור ה-10 מיליון שחקנים ביום במכשירי האנדרואיד והאייפון.

PUBG (טוויטר)

לאור ההצלחה המטאורית, באתר The Mobile Indian Network, החליטו להקדיש לו הבוקר כתבת שער גדולה."PUBG MOBILE הוא משחק של פעם בדור. הוא פותר את הלבטים של גיימרים רבים ברחבי העולם הרוצים לשחק במשחק אבל לא יכולים להרשות לעצמם מחשב עוצמתי או שאין להם את הזמן הדרוש כדי לשבת באותו מקום. מדובר בגרסה סלולרית שהופכת את המשחק לנגיש יותר עבור כולם", נכתב באתר, ועל פי הביקורות שאנחנו קוראים ברשת, אנחנו ממש לא מתפלאים.