ביום שישי, 18.5.2018, יתקיים בחיפה פסטיבל Reefitness אירוע ספורט נשים ייחודי, המחבר בין שלושה ענפי ספורט פופולאריים: ריצה, יוגה וסאפ, בחוויה נשית מעצימה וייחודית. האירוע, אשר יתקיים בחוף הכרמל (ליאונרדו) שבחיפה בין השעות 6:00-13:00, יציע לצד פעילויות הספורט, יריד חוף של מיטב מותגי האופנה והגלישה, מתחמים שונים מעולמות התוכן של כושר, לייף סטייל, בריאות ועוד. 

מתחם הפסטיבל יחולק לאזורים לפי ענפי הספורט והפיטנס, לצד ה-WOMEN FITNESS EXPO- יריד חוף שיציע לספורטאיות פינוקים ואזור הירגעות הכולל- שייקים, עיסויים, מתחם אופנת ספורט של מיטב המותגים, אווירה ומוזיקה ברוח האירוע.

פסטיבל ריפיטנס יחל ב-6:00 בשני מקצי ריצה של 3 ק”מ ו 5 ק”מ, שיערכו אחד לאחר השני, במסלולים מעגליים. לאחר מכן ייצא מקצה סאפ ראשון אל המים ויכלול מסלול הלוך-חזור באורכים כוללים של 500 מטר, 1 ק”מ ו- 2 ק”מ. פעילות היוגה תסכם את האירוע ותהווה מוקד מרכזי. במתחם ייפרסו מגבות שיוכנו מראש לכל משתתפת, עליהן כל אחת תבצע את הפעילות, ובבמה מרכזית תעביר מדריכה את מדריכת היוגה שני הסטן.

ריצה 
מקצה הריצה ייצא שני בשתי הזנקות של 3 ק”מ ו-5 ק”מ. במסלול מעגלי החוזר לנקודת ההתחלה במתחם המרכזי. מסלול הריצה יסומן עם שלטי הכוונה ושער זינוק ממותג יגדיר את נקודת הזינוק והסיום כאשר ההזנקות יתקיימו אחת אחרי השנייה. וכל רצה תקבל חולצה ממותגת של האירוע. ערכת מדידה למקצה ה 5 ק”מ בלבד. 

ריצה. צילום: דביר אלמוג

יוגה
פעילות היוגה תסכם את האירוע ותהווה מוקד מרכזי לסיום היום. במתחם היוגה ייפרסו מגבות ממותגות מראש לכל משתתפת עליהן כל אחת תבצע את הפעילות, במה מרכזית תמוקם במרכז ועליה מדריכת יוגה בעלת שם שתעביר את הפעילות לכולן

סאפ 
מקצה הסאפ ייצא ראשון אל המים ויכלול מסלול הלוך חזור באורך כולל של 500 מטר, 1 ק”מ ו 2 ק”מ  –נקודת הסיבוב תסומן על ידי מצוף גדול וממותג –ערכת המשתתפת תכלול גם צ’יפ מדידה אלקטרונית לטובת תוצאות בסיום המקצה.

סאפ. צילום: דביר אלמוג

גדי מרגלית, מנכ"ל עיריית חיפה: "בחיפה, בה קיימת תרבות ספורט מהמובילות בארץ, הוקמו בשנים האחרונות מתקני הספורט המתקדמים בארץ, ומתקיימים בה לאורך השנה שורה ארוכה של אירועי ספורט, תחרותיים ועממיים, אליהם מצטרף גם אירוע ה"ריפיטנס".

הנרשמות יזכו לקבלת ערכת משתתפת שתכלול: חולצה, כובע, מגבת ליוגה ועוד. להרשמה ופרטים נוספים אודות האירוע www.fitfest.co.il