הפועל תל אביב לא מימשה את האופציה להארכת החוזה של רובי לבקוביץ', השוער הישראלי המצטיין בעונה שעברה בליגת העל שנחשב כעת לשחקן חופשי, כאשר הוא בוחן אפשרויות בחו"ל ומחזיק במספר הצעות מליגת העל.

כזכור, בעונה החולפת, בגיל 30, לבקוביץ' פרץ בגדול ורשם עונה מעולה, כאשר תפס את מקומו של אריק ינקו בין הקורות החל מהמחזור השני בליגה ולא יצא מהשער עד לסיום העונה, כשהוא מציל את האדומים פעם אחר פעם ומחזיק בלא מעט מניות בהישארות הקבוצה בליגת העל.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הגרלת משחקי ליגת העל לעונת 19/20

כעת, לאחר שהפועל ת"א החתימה את יואב ג'רפי לארבע עונות בעסקה שעדיין לא סגורה מכיוונה של מ.ס אשדוד, היא למעשה ויתרה על שירותיו של לבקוביץ', שעשוי בקונסטלציה מסוימת להגיע להפועל באר שבע ולהתמודד מול אוהד לויטה אם אריאל הרוש אכן יעזוב.

כמו כן, מכבי נתניה, הפועל חדרה וסקציה נס ציונה בדקו את האפשרות לצרפו. בינתיים, השוער מעדיף למצות אפשרויות בחו"ל ומכוון אל יציאה ראשונה אל מעבר לים לאחר עונתו המעולה.

בתוך כך, פרסמה הפועל ת”א את מחירי המנויים לעונה הבאה (בציוץ המצורף), שאמורה להיות עונת החזרה לאצטדיון בלומפילד. המכירה תחל ביום חמישי בשעה 19:00, כאשר עד ה-16 ביוני תינתן קדימות לבעלי מנויים מהעונה החולפת, ולאחר מכן תיפתח המכירה לכלל האוהדים.