דמיאן לילארד לא ישחק בשבוע האולסטאר, זו הבשורה שיצאה הלילה (אור לחמישי) מההפסד 111:104 של פורטלנד לממפיס. הגארד נפצע שלוש דקות וחצי לסיום המשחק וסובל ממתיחה במפשעה ולאחר המשחק אמר שלא ייקח חלק בחגיגת הכדורסל בסוף השבוע הקרוב.

“כמובן שזה משהו שאתה מצפה לו”, סיפר לילארד בראיון בסיום המשחק. “זו חגיגה שלמה שעושים בה כיף, אבל הבריאות שלי היא ראשונה”. הכוכב של פורטלנד היה אמור לקחת חלק בתחרות השלשות ובמשחק האולסטאר המסורתי כחלק מהקבוצה של לברון ג’יימס, יחד עם זאת הבטיח שיגיע לצפות.

“אני מקווה מאוד שיחליף אותי מישהו שמגיע לו”, הוסיף על כך שטרם נמצא לו מחליף לתחרות השלשות, לצערי אני זה שנאלץ לוותר. אני מקווה שדווין בוקר או מישהו שכמותו יתחרו. אני לא חושב שזה יהיה נכון להכריח את עצמי לשחק ולעשות דברים שיהיו לי מסוכנים, כבר הייתי באולסטאר ושיחקתי, אני בטוח שיהיו לי עוד הזדמנויות, כרגע אני רוצה לוודא שאני מבריא, כדי לחזור הכי מהר שאפשר“.

בדאלאס היו מרוצים מאוד מהחזרה הנקייה של לוקה דונצ’יץ’ לפרקט בדרך ל-111:130 ענק על סקרמנטו. הכוכב הצעיר שאמור גם לשחק באולסטאר, רשם 33 נקודות, 12 כדורים חוזרים ו-8 אסיסטים, כאשר שיתוף הפעולה עם קריסטפס פורזינגיס היה בשיאו, כשהאחרון תרם 27 נקודות ו-13 כדורים חוזרים. “זה מדהים כשיש לשנינו לילות כאלה”, סיפר דונצ’יץ’. “אנחנו חייבים להמשיך לעבוד, להיות טובים יותר ויותר”.

“הם שני שחקנים צעירים מצוינים”, שיבח המאמן ריק קרלייל. “הם עושים הרבה כדי להשביח את המשחק האחד של השני. החיבור, הקשר וקשר העיין ביניהם במשך המשחק הוא פנטסטי. פורזינגיס מבצע באמנות פיק אנד פופ או רול, לוקה חודר לסל וזורק היטב, שניהם מצוינים, כיף לראות את זה”.

בלייקרס גם כן העניינים הולכים מצוינים בין צמד הכוכבים. אנתוני דייויס עם 33 נקודות ו-10 כדורים חוזרים ולברון ג’יימס בעוד משחק גדול עם טריפל דאבל של 32 נקודות, 14 אסיסטים ו-12 כדורים חוזרים, הובילו את הלייקרס לניצחון שלישי ברצף עם 116:120 על דנבר לאחר הארכה.

אבל ג’ארד דאדלי, הפורוורד הוותיק של המנצחת בחר לפרגן לשניים אחרים: “כל הברכות לדווייט הווארד ואלכס קארוזו שנשארו מוכנים. הם שינו את המשחק הערב, אם אמרתי לכם שנהיה עם מאזן 12:41 בפגרת האולסטאר, תגידו שאנחנו בדיוק איפה שאנחנו צריכים להיות”.

לברון ג’יימס חיזק את המסר של דאדלי והגיב: “עובדה! שני הבחורים האלה היו מדהימים”. המאמן פרנק ווגל הוסיף: “בכל לילה יש שחקן אחר שעושה את ההבדל וזה מה שמאפיין את התרבות שלנו, השחקנים דוחפים אחד את השני להצליח. קארוזו הוא הנשק הסודי”.