א.ס רמת השרון נכנעה הערב (שבת) במשחק הראשון במסגרת שמינית גמר גביע מול א.א.ק אתונה היוונית 34:28 (17:14). בכך, הקבוצה התרחקה מההעפלה לשלב הבא, כאשר משחק הגומלין ייערך בשבת הבאה באתונה. א.א.ק, מקבוצות המובילות בכדוריד היווני, הייתה טובה יותר לאורך כל המשחק. בשורות רמה"ש בלטו חן פומרנץ עם 9 שערים, מילאן פאבלוביץ' הוסיף 7, ליובימיר יוסיץ' 6 וטל גרא 3.

בנות הפועל ראשל”צ במחווה מרגשת לבוסקוביץ’

חצאי גמר גביע המדינה לנשים בכדוריד נערכו הערב (שבת) בהדר יוסף, בסיומן נקבעו שתי העולות לגמר – מכבי ארזים ר"ג, האלופה ומחזיקת הגביע, ומוליכת הליגה מכבי ראשון לציון. הקרב על הגביע ייערך ב-25 בחודש בהיכל קבוצת שלמה בת"א, במסגרת הצגה כפולה עם גמר הגברים בו ייפגשו מכבי ראשל"צ ומ.כ חולון.

שני לוינקינד מארזים (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)שני לוינקינד מארזים (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

הרמתגניות גברו על הפועל ראשון לציון 24:29 (11:11), כאשר שחקניות המפסידה עלו כולן עם המספר 77 על הגב, כאות כבוד לזכרו של נובאק בוסקוביץ’, שחקן קבוצת הגברים של המועדון, ששם קץ לחייו בתחילת השבוע. שיר וקרט ככבה בשורות המנצחת עם 12 שערים.

מכבי סרוגו ראשל"צ חוגגת ההעפלה לגמר (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)מכבי סרוגו ראשל"צ חוגגת ההעפלה לגמר (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)

במשחק השני, מכבי ראשל"צ גברה על הפועל פ"ת 27:33 (12:13) וחזרה למעמד גמר הגביע לראשונה מאז שנת 1995. כבשו למכבי ראשל"צ: ז'קלין אנסטסיו הובילה את רשימת המבקיעות בצהוב עם 11 שערים.

נטלי ברטו עם הכדור במפגש בין הפועל פ"ת למכבי ראשל"צ (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)נטלי ברטו עם הכדור במפגש בין הפועל פ"ת למכבי ראשל"צ (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד)