רגע לפני היורו הביתי, קיים טוני קרוס, שיתלה את הנעליים בסיום הטורניר, מסיבת עיתונאים ובה התייחס לכמה משחקני הנבחרת, לעימות שהתרחש באימון המנשאפט וכמובן לרצון לזכות באליפות אירופה.

קרוס אמר: “כמובן שיש לחץ, אבל חייבים ליהנות מזה. בסופו של דבר זה רק כדורגל. סקוטלנד? שוחחתי עם כמה שחקנים בריאל מדריד שהפסידו לסקוטלנד עם נבחרת ספרד, אנחנו מודעים לאיכויות שלהם ויודעים שיהיה קשה”.

הגרמני הוסיף: “אני רוצה לזכות ביורו, אשמח לסיים קריירה עם צ’מפיונס וזכייה ביורו. מוסיאלה ו-וירץ לעומת ג’וד בלינגהאם? לא הייתי משווה אותם לג’וד. הם שחקנים שונים שליריבים קשה לתקל, ומצד שני אין להם את הכוח הפיזי של בלינגהאם”.

טוני קרוס (רויטרס)טוני קרוס (רויטרס)

על האפשרות שמוסיאלה ו-וירץ ישחקו בעתיד בריאל מדריד אמר: “אני חושב שיש להם מעט מאוד גבולות, הם חייבים להישאר בריאים, להמשיך לרצות לנצח בל מחיר ולהיות עקביים כדי לשחק בטופ. ברור שתהיינה כמה בעיות, אבל מבחינת איכות וגישה אני חושב שלשניהם יש יכולת לשחק בכל מקום”.

על העימות באימון גרמניה בין ניקלאס פולקרוג לאנטוניו רודיגר אמר: “אני רוא את זה כדבר טוב כשהסיטואציות האלה קורות, למרות שלא היו אמורים לקחת את זה ברצינות. האדם היחיד שניקלאס היה עצבני עליו זה השופט. הוא יודע שהוא יכול להאשים רק את עצמו אם הוא מגיע לעימות מול רודיגר”.

עם או בלי רונאלדו? סיכויי פורטוגל ליורו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה